HOME CHEF KURUMSAL

BİZİ YAKINDAN TANIYIN!

Kendini sürekli yenileyen,teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bu gelişmeleri ürün ve hizmet üzerinde uygulayan firmamız, 2014 yılında kurulmuş olup çok kısa bir zaman diliminde baharat üretiminde farklı hizmet ve kalite anlayışıyla sektörün önde gelen üreticilerinden olmuştur.

Firmamız kaliteden ödün vermeyen ürün odaklı hizmet ilkesiyle, tamamen hijyenik ortamda tam otomatik makine parkuru ile üretim yapmaktadır.

Ürünlerimiz home chef baharat markası altında standart ve özel tip teşhir standlarımızla hipermarketler, yerel zincir marketler, bakkallar, tavuk ve et satış noktalarında titiz kontrol sonucunda nihai tüketicisiyle buluşmaktadır.

Ürün kalitesiyle, Avrupa pazarında da kendini gösteren markamız kısa sürede buradaki beğeni ve memnuniyetleri hak etmiş olup avrupa pazarındaki markalaşma çalışmalarına özenli bir şekilde devam ettirmektedir.

Haksız rekabete karşı olan firmamız, kaliteli ürün ve üretimi ilke edinen tedarikçilerle ortak çalışmalar yürüterek private label üretimde yapmaktadır.